O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. cea mai reputativă organizație de creditare nebancară din Republica Moldova, anuntă concurs pentru angajare:

IT specialist

Dacă dorești să obții o experiență de muncă și să devii un membru cu drepturi depline al unei Echipe de profesioniști adevărați – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea adecvată.

Oferim:
⦁ Salariu atractiv și prime, posibilitatea de angajare part-time
⦁ Loc de muncă în oficiu modern din centrul capitalei sau de la distanță
⦁ Echipă prietenoasă, relații bazate pe calitate și respect reciproc
⦁ Alte facilități

Scopul postului: Acordarea serviciilor de interconectare a sistemelor informatice

Cerințe de calificare:
⦁ Abilități de instalare, administrare soft-uri
⦁ Cunoașterea limbii engleze, in special pentru corespondența prin e-mail
⦁ Abilitățile de programare in php , Java, C#
⦁ Abilități de rezolvare eficientă a problemelor și orientarea spre rezultat
⦁ Onestitate, confidențialitate și loialitate
⦁ Disciplină

Responsabilități:
⦁ Soluționarea necesităților curente
⦁ Inter-conectarea bazelor de date cu alte companii prin API

Aplică acum si trimite CV-ul e-mail ruslan.turcanu@easycredit.md  cu specificarea IT specialist.