Angajam:

Administrator - Ingrijitor Cladire Crown Plaza Park

Crown Plaza Park - este cladirea din inima Chisinaului, cu cele mai luxoase apartamente amenajate in conformitate cu standardele occidentale moderne. Echipa de management este dedicata sa ofere un serviciu personal, profesional si prietenos clientilor. Pentru a mentine calitatea inalta a deservirii cladirii si locatarilor, se cauta un nou coleg(a) pentru functia de Administrator de Cladire. Sunt foarte binevenite si persoanele cu virtsa mai inaintata.

Candidatul ideal:
- Gospodar sau Gospodina in tot sensul cuvantului :)
- Studii sau experienta in domeniul tehnic (preferabil)
- Experienta relevanta pe un post similar (constituie avantaj)
- Usurinta in comunicare
- Capacitate de organizare si planificare
- Rezistenta la efort si flexibil la schimbare
- Initiativa, responsabilitate si stabilitate

- Limba engleza (nivel de intelegere si preferabil comunicare)

Descrierea jobului:
- Are grija de administrarea cladirii (cladire, birouri, ascensoare, parcare, spatiu exterior si interior) sub aspect functional si estetic
- Are in subordine persoane (1 receptionist(a), 1 tehnic, 2 deridicatoare, 1 securist)
- Este responsabil de administrarea si buna functionare a tuturor echipamentelor, incaperilor si spatiilor din cladire (retelelor de energie, gaz, apa si a instalatiilor sanitare, de incalzire, aer conditionat si iluminare, ascensoare, geamuri, etc
- Achizitioneaza materialele necesare pentru reparare atunci cand este nevoie
- Organizeaza si verifica buna realizare a reviziilor tehnice la centrala de gaz, incalzire, instalatii aer conditionat, generatoare, sisteme de alarma si supraveghere video
- Mentine legatura permanenta cu autoritatile si locatarii

Oferim:
- Salariu minim 7000 lei net
- Grafic de munca luni-vineri, 8 ore/zi
- Locatie comoda: Centru, str. Columna 102
- Asigurare medicala si sociala
- Atmosfera prietenoasa
- Conditii de munca foarte bune

Daca aceasta oportunitate iti pare potrivita pentru tine, pentru un membru din familia ta sau pentru o cunostinta, te rugam sa expediezi CV-ul la adresa: hr@mantis.md  Pozitia vacanta este urgenta. Multumim!