Compania de Transport International "BTS France" - anunţă postul vacant pentru:

Mecanic camion/trailer (Franta, Strasbourg)

Cerinte:
• Studii medii de profil (calificare : mecanic auto);
• Experienta relevanta in interventii rapide pe mai multe marci de masini;
• Cunostinte solide in domeniile reparatiilor auto;
• Persoana dinamica, motivata, responsabila, autonoma.

Responsabilitati:
• Verificarea si constatarea defectiunilor tehnice si mecanice;
• Asigurarea functionarii masinilor in conditii de deplina siguranta, din punct de vedere mecanic;
• Aptitudini si caracteristici personale cerute:
• Capabil sa stabileasca un diagnostic;
• Propune necesarul de material pentru reparatii;
• Ofera informatii privind modul de functionare al autovehiculului;
• Răspunde de menţinerea curăţeniei în hală;
• Răspunde de calitatea reparaţiilor;
• Ordonat, loial.

Ce vă oferă compania:
- Salariu atractiv: 1400-1700;
- Angajare oficială + pachet social;
- Perspectivă de creștere;
- Orar de lucru in 2 schimburi : 08:00-18:00 / 10:00- 20:00;
- Gazda pentru trai ( inclusiv toate utilitățile ) - suportate de către companie;
- Posibilitatea de a acumula Experiență Internațională;
- Dezvoltare profesionala.

Pentru toti cei cointeresati ne puteti contacta la adresa de e-mail : dragancea.vadim@mail.ru  sau la nr de telefon : +37369415192 sau
+49 15158858948 (Viber, WhatsApp)