Creat cu pasiune și cu multă dedicație, Florentino Delure promovează o cultură vestimentară dezvoltată de-a lungul istoriei, cu ținute comode și de calitate în corcondața cu etica vestimentară. Accentul primordial fiind pus pe individualitatea fiecărui client.

Cu dorința de a crește și proiecte ambițioase, suntem în căutarea unor noi colegi pentru echipa noastră.

Social Media Manager

Ești creativ, cunoști bine mecanismul rețelelor de socializare, ești un bun content maker? Atunci, te așteptăm în echipa Florentino Delure!

Responsabilități:
• Crearea strategiei de content și elaborarea planurilor lunare în baza strategiei aprobate;
• Crearea materialelor de content pentru toate diferite rețele de socializare (Instagram, Facebook, YouTube și altele);
• Cunoașterea instrumentelor de promovare, tehnicilor de elaborare și configurare a publicității targetate;
• Crearea lunară a rapoartelor de performanță;
• Determinarea grupului țintă pentru o comunicare eficientă și analiza concurenților;
• Coordonarea activităților de Photo-shooting.

Cerințe:
• Cunoașterea avansată a rețelelor de socializare;
• Un bun simț al stilului și al gustului (este important);
• Gândire analitică și spirit organizatoric;
• Limba română, rusă – nativ, limba engleză – avansat;
• Abilități de Copywriting.

Oferim:
• Posibilitatea de a lucra asupra unor proiecte interesante, oportunități de dezvoltare profesională și de realizare a ideilor;
• Oportunitatea de a extinde straregia SM a brand-ului Florentino Delure la nivel global;
• Echipă tânără, activă și plină de entuziasm;
• salariu motivant

Dacă v-am intrigat și considerați că sunteți persoana potrivită, atunci expediați CV-ul la adresa electronica hr@florentinodelure.com