HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Agent Vânzări (produse pentru vinificație)

Despre companie: Dealer oficial în Republica Moldova al producătorilor europeni de utilaje agricole pentru vii/ livezi și a produselor oenologice.

Responsabilități:

  • Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți (B2B);
  • Convorbiri telefonice cu clienții și/sau furnizorii. Prelucrarea solicitărilor parvenite;
  • Pregătirea ofertelor comerciale și negocierea condițiilor contractuale;
  • Suport și consultarea clienților;
  • Introducerea/redactarea informațiilor în bazele de date.

Cerințe:

  • Orientare spre rezultat;
  • Cunoasterea limbilor română, rusă, engleza (avantaj);
  • Studii superioare tehnologice (Industria alimentară);
  • Experienţă în vânzări, negociere și comunicare;
  • Disponibilitate la deplasări pe teritoriul țării și peste hotare;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Beneficii:
  • Grafic de lucru 8.30-17.30, luni-vineri;
  • Salariu motivant achitat la timp + bonusuri din vânzări;
  • Automobil și telefon de serviciu;

Amplasare oficiu:
la intrare în localitatea Magdacesti (lîngă restaurantul La Plopi)

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa rr30@search4staff.com , indicând codul MOP. Detalii la 062101257.