Activitatea principală a companiei este livrarea prin curier a corespondenței și a mărfurilor. Lider de piață în implementarea și aplicarea de noi tehnologii și servicii de livrare. Funcționarea rețelei este construită într-un singur câmp informațional, ceea ce mărește foarte mult viteza de procesare a datelor și afectează eficiența livrării și siguranța articolelor.

Șofer cu automobil personal ( or. Chisinau, Comrat)

Responsabilitati principale:
- transportul de mărfuri in regiuni;
- încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate;
- lucru cu documentele însoțitoare;
- lucru cu o casă de marcat și raportare.

Cerințe:
- capacitatea de a lucra cu documentele însoțitoare;
- experiența ca curier / expeditor este un avantaj;
- cunoașterea limbilor ruse și române;
- capacitatea de a comunica cu clientul;

Program de lucru: 9.00-18.00 (săptămâna de lucru de 6 zile)

Noi oferim:
- un salariu de la 10.000 lei;
- rambursarea costurilor combustibilului și a apelurilor telefonice;
- angajarea oficială cu asigurarea tuturor garanțiilor sociale;