Compania specializată în prestarea serviciilor de dezinfecție angajează:

Reprezentant - Manager vanzari

Descrierea postului:
⦁ Realizeaza cantitati de vanzari si incasari;
⦁ Viziteaza toti clientii din ruta stabilita;
⦁ Mentine si dezvolta relatia cu Beneficiarii la moment si obtinuti ;
⦁ Implementeaza promotiile pentru client;
⦁ Verifica stocul de produse existente in depozit;
⦁ Recomanda completarea stocului si aprovizionarea cu produse;
⦁ Recomanda pozitionarea produselor;

Cerinte:
⦁ Experienta in vanzari
⦁ Cunostinte operare PC – nivel mediu;
⦁ Permis conducere categoria B;
⦁ Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere;
⦁ Abilitati de planificare, organizare
⦁ Orientare catre rezultate
⦁ Capacitate de comunicare buna
⦁ Onestitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca,
⦁ Studii medicale.

Salariul și condițiile de munca:
∙ pachet social inclus;
∙ remunerari motivate, acces la traininguri și școlarizări organizate în cadrul companiei;
∙ Program de lucru deplin: 8 ore/zi Luni-Vineri;
∙ Lucrul într-un colectiv tânăr şi prietenos;

Pentru participarea la convorbire, Va rugam expediati CV-l, la Email: belnisoffice@gmail.com
Tel. (22) 843242, 29 56 11