Angajăm:

Contabil

„Sum Agro Service” SRL angajează contabil cu șanse de avansare în carieră.

Formarea unei echipe eficiente este o prioritate pentru noi.

Responsabilități:
- întocmirea documentelor primare;
- înregistrarea intrărilor și vînzărilor de mărfuri (lucrări, servicii), ținerea evidenței;
- controlul decontărilor reciproce cu cumpărătorii și furnizorii;
- evidența circulației documentelor;
- îndeplinirea sarcinilor stabilite de conducător.

Cerințe:
- studiile în domeniu sunt binevenite, dar nu obligatorii;
- cunoașterea programului 1C constituie un avantaj;
- cunoștințe avansate de operare PC (cunoașterea suitei de programe de birou);
- atenție, responsabilitate, exprimare corectă;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- tendință spre dezvoltare și avansare în carieră.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariul plătit la timp;
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv unit de profesioniști.

Program de lucru:
- 08.00-17.00, șase zile lucrătoare pe săptămînă (duminica – liber).

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: info@sumagro.md  specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplică („Contabil”).