Arron- Service Centrul specializat in deservirea tehnicii de calcul HP, Canon, Acer, Asus, Apple anunta concurs pentru functia de:

Operator Consultant

Candidatul ideal

Cum ne dorim să fii:
- proactiv;
- planificat și organizat ;
- să agreezi un mod dе lucru bazat pe reguli și proceduri;
- dornic să muncești - cerință obligatorie :)
- să ai simțul umorului - dе preferat :)
- să te descurci într-o conversație în limba romana si rusa
- să-ți placă și să poți conversa cu ușurință cu oamenii;
- un pic dе experiență în vânzări este binevenită

Descrierea jobului
Dacă vеi fi colegul nostru va trеbui să idеntifici foаrtе bine nеvoilе cliеntului și să-i propui serviciile noastre de reparatii .

Beneficii:

  • comision progresiv, în funcție de rezultatele financiare lunare;
  • o echipă de profesioniști alături de care poți face performanță;
  • suport logistic și de marketing;
  • training permanent;
  • posibilitate de dezvoltare personală și profesională.

RESPONSABILITATE - Ne onorăm angajamentele și ne asumăm personal responsabilitatea pentru toate acțiunile noastre.

RESPECT - Respectul pentru clienți și pentru membrii echipei noastre reprezintă o condiție de bază a activității noastre.

ÎNCREDERE - Considerăm încrederea în clienții noștri, în noi înșine și în companie - fundația existenței și evoluției noastre și cheia unei colaborări de lungă durată.

CALITATE - Acesta este angajamentul nostru față de toți beneficiarii serviciilor noastre!

DEZVOLTARE PROFESIONALĂ- Căutăm să ne dezvoltăm continuu deoarece suntem hotărâți să fim cei mai buni în tot ceea ce contează cu adevărat - satisfacția clienților noștri!

*OFERTA DE LUCRU ESTE VALABILA PINA  LA  14 Septembrie 2020