Î.M. Delta-Medica SRL, membră a companiei elvețiene Global Swiss Group, este o companie dinamică de distribuție a brandurilor: Dr. Frei, Swiss Energy, Dentissimo, Microlife, Gamma, Onelife, Bionime, Medtextile, Dolphi, HomeTest și altele, este în căutarea unei persoane responsabile care va îndeplini funcția de Depozitar.

Depozitar

Cerințe față de candidat:

  • Abilități de organizare personală;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Deprinderi de persoană organizată și responsabilă;
  • Atent la detalii.

Responsabilități:

  • Participă la primirea și repartizarea mărfii pe rafturi.
  • Efectuează lucrări de încărcare și descărcare în depozit.
  • Colectează marfa din depozit conform documentelor primite.
  • Participă și efectuează operațiuni de inventariere.
  • Menține curățenia în depozit.

 Oferim:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii;
  • Condiții confortabile de lucru;
  • Salariu stabil și plătit la timp;
  • Program de lucru optim: 9.00-18.00 (luni-vineri);
  • Loc de muncă în or. Chișinău.

 Tel. pentru informatii: 079712775.
Expediați CV-ul la adresa electronică: vladimir.poiata@frei.md