Compania „Sum Agro Service” SRL angajează:

Social Media Manager

Responsabilități:
- programarea și administrarea postărilor;
- promovarea paginilor web ale companiei;
- fidelizarea urmăritorilor pe rețelele de socializare.

Candidatul ideal pentru această poziție ar fi o persoană activă, sociabilă, care știe să-și gestioneze eficient timpul. Trebuie să urmărească atent inovațiile și tendințele din lumea digitală și să țină pasul cu ele pentru ca conținutul pe care îl postează și strategiile pe care le aplică pe rețelele de socializare să atragă cît mai mulți urmăritori. Bineînțeles cunoașterea limbilor română și rusă este absolut necesară.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- salariul plătit la timp;
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv unit de profesioniști.

Program de lucru:
- 08.00-17.00, cinci zile lucrătoare pe săptămînă (sîmbăta și duminica – liber).

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: info@sumagro.md  specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplică („Social Media Manager”).