MGP Broker angajează:

Specialist Daune

Daca ești o persoana pozitivă, crezi că ești o persoana corectă, vrei sa crești profesional, nu iți este teama de responsabilități, atunci aplică pentru acest post vacant!

Descrierea postului: (SARCINI ȘI ATRIBUȚII)

  • Oferă asistență și suport clienților/asiguraților CASCO, RCA și Carte Verde în vederea luării de măsuri imediate la survenirea cazului asigurat cît și premergătoare cazului asigurat;
  • Se deplasează la locul accidentului după caz;
  • Ține evidența dosarelor de daune active și contribuie la soluționarea lor, prin implicarea activă pe perioada de soluționare;

CERINȚELE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Studii superioare de profil tehnic,juridic sau alte domenii relevante;
  • Experiența în asigurari și/sau domeniu juridic – minim 1 an;
  • Cunosașterea limbii române și ruse;
  • Cunoșterea limbei engleze reprezintă un avantaj;
  • Persoana organizata, cu capacitate analitica, atenta la detalii;
  • Capacitate de a rezolva probleme și a genera solutii;
  • Abilitati de comunicare cu clientii;
  • Permis auto categoria B, disponibil pentru deplasări;

NOI OFERIM:

  • Companie dinamică și cu un personal profesionist;
  • Salariu pe merite – dupa rezultatul interviului;
  • Pachet social complet;
  • Condiții de muncă bune, oficiu in centrul Chișinăului;
  • Autoturism de serviciu – pentru deplasări;

Persoanele interesate rugam sa expedieze CV-l la adresa electronică: job.mgp@gmail.com  , cu indicarea în titlul email-lui ”Specialist Daune”.