SC DAMALIO S.R.L este principalul producător moldav de polistireni, adezivi și vopsele care activează din 2006. În legătură cu dezvoltarea progresivă a afacerii, compania este deschisă spre colaborare cu următoarele categorii de specialiști ce au ambiții carieriste:

Agent de vânzări (materiale de construcție)

experiență: minim – 2 ani

Sarcini și responsabilități:
⦁ Asigurarea realizării planului de vînzări stabilit din partea Directorului;
⦁ Înnaintarea propunerilor cu caracter comercial, ce vor facilita vînzările;
⦁ Stabilirea relațiilor cu clienții companiei existenți, în vederea continuității relațiilor contractuale;
⦁ Atragerea clienților noi;
⦁ Consultarea clienților existenți și a celor potențiali despre produsele companiei;
⦁ Colaborare continuă cu responsabilii din cadrul depozitului companiei;
⦁ Elaborarea rapoartelor privind munca realizată;
⦁ Asigurarea menținerii în stare tehnică corespunzătoare a autovehicolului luat în primire;
⦁ Îndeplinirea altor obligațiuni specifice ocupațiunii.
Cerințele față de candidat:
⦁ Studii superioare (economie, juridica);
⦁ Experiență într-o poziție similară de cel puțin 2 ani;
⦁ Posesor a permisului de conducere categoria: B;
⦁ Cunoașterea limbilor române și ruse;
⦁ Responsabilitate, atenție de la detalii;
⦁ Aspirații de a lucra în echipă.

Beneficiile ofertei de muncă:
⦁ Pachet social integral;
⦁ Regim de muncă: de la 8:00-17:00, ori de la 9:00-18:00;
⦁ Colectiv tânăr, prietenos și profesionist;
⦁ Conducător tânăr și indulgent;
⦁ Locul de muncă: Mun.Chișinău, str.Uzinelor, 12/A (intrarea de pe strada Varnița).

Candidații interesați de prezenta ofertă sunt chemați să aplice CV-ul, cât și la dorință o scrisoare de intenție la adresa electronică: hr.damalio@gmail.com   indicând în mod obligatoriu postul la care se candidează.