Compania Bojo-VIn SRL, producatoare de bauturi spirtoase este in cautarea de:

Desigher grafic

Obligatii de functie:
1. Colaborare cu tipografiile cu care lucram:
- comanda etichetelor;
- monitorizare aprobarii textului;
- monitorizarea a evidentei etichetelor si a stocurilor de
eticheta;
- asigurarea comandei la timp a etichetelor si monitorizarea
textului cu schimbarile de legislatie ( in colaborare stransa cu
Laboratorul de incercari);
2. Lucru cu identitatea vizuala a companiei si cu proiecte
similare;
3. Elaborarea de bannere publicitare pentru diferite promotii;
4. Pregatirea machetelor pentru reclama exterioara;
5. Design si pregatirea pentru tipar a produselor tipografice: catalog, brosure, flaere, calendare, etc.

Cerinte:
1. Experienta in domeniu de la 2 ani;
2. Cunoastere profesionala a pachetului Adobe (Ps, Il, ID),
CorelDraw (cunoastere softuri 3D – sunt binevenite);
4. Portofoliu cu lucrari personale;
5. Simt creativ;
6. Punctualitate (executarea lucrarilor in termenii stabiliti);
7. Acuratete, atentie, receptivitate;
8. Abilitatea de a lucre in grup.

Conditii:
1. Locul de munca – oficiu, mun.Chisinau, oraselul Vatra
2. Grafic de lucru 5/2 de la 8.00 pina la 17.00
3. Angajare Oficiala
4. Loc de munca confortabil
5. Colectiv prietenos

Expediati CV-ul dvs. la aurelia.burghelea@gmail.com
Obligatoriu atasati portfoliu.

Компания Божо-Вин ПКФ , производитель крепких алкогольных и слабоалкогольных напитков объявляет конкурс на замещения вакантной должности - Графический дизайнер

Ваши будущие обязанности:
1.Сотрудничество с типографиями с которыми мы работаем:
- заказ печати этикеток;
- мониторинг и внесение поправок в тексте;
- монгиторинг и учет количества этикеток;
- своевременное обеспечение заказа этикеток;
- сотрудничество с нашей Лабораторией по поводу
изменений Законодательства и внесения в текст
необходимых изменений;
2. Разработка визуализации акций;
3. Подготовка макетов для наружной рекламы;
4. Разработка корпоративной печатной продукции: каталоги, брошюры, листовки, календари и др.

Требования:
1.Опыт работы в аналогичной должности от 2-ух лет;
2. Профессиональное знание графических редакторов Adobe (Photoshop, Illustrator In Desigh), CorelDraw;
3. Наличие портфолио;
4. Креативность;
5. Пунктуальность;
6. Умение профессионально, быстро и творчески работать;
7. Аккуратность, внимательность, восприимчивость;
8. Умение работать в команде.

Условия:

  • Место работы: мун. Кишинев, поселок Ватра
  • График работы: 5/2, с 8-00 до 17-00;
  • Официально оформление по ТК РМ;
  • Комфортабельное рабочее место;
  • Дружный коллектив.

Свое CV присылайте на aurelia.burghelea@gmail.com

Обязательно прикрепите портфолио работ к cv.