Ești în căutare de job? Îți place să scrii ore în șir și ai viteză în gândire? Cunoști mediul online și ecommerce? Atunci ești candidatul ideal pentru poziția de:

Traducător rusă-română
ROZETKA — cel mai mare magazin online din Ucraina și Moldova. De 15 ani îndeplinim de la dorințe mici la planurile mărețe a milioane de oameni.

Ne dezvoltăm și dăm oportunitate de dezvoltare. Căutăm oameni cu același spirit de dăruire, iar când îi găsim, nu-i mai lăsăm să plece. La ROZETKA te poți dezvolta împreună cu o echipă de profesioniști sau îți poți schimba specializarea, dacă ești curios/curioasă să încerci ceva nou. Poți experimenta continuu sau poți alege un domeniu, pe care să-l însușești până la rădăcini. Fiecare poate decide dacă vrea să evolueze pe verticală sau să efectueze zilnic munca preferată într-o companie stabilă. Acesta este locul unde poți activa întreaga viață, fără a avea senzația că stai pe loc.

Responsabilități:

  • Traducerea/interpretarea specificațiilor de produs din rusă în română;
  • Traducerea/interpretarea descrierii produselor din rusă în română.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare scrisă;
  • Nivel fluent limba română/rusă;
  • Prezență full-time în oficiu;
  • Abilități de învățare rapidă a lucrurilor noi;
  • Persoană sociabilă, activă, orientată spre rezultat.

Se oferă:

  • Oportunitate de a aduce rezultate în cea mai dinamică companie din țară;
  • Sarcini interesante care îți vor oferi posibilitatea de a dezvolta și descoperi potențialul;
  • Acces la o biblioteca variată de cărți;
  • Remunerație motivantă;
  • Mediu de lucru într-un colectiv prietenos și profesionist.

Aplică acum! Trimite CV-ul tău la adresa de email suport@rozetka.md