Căutăm noi colegi în echipă:

Specialist marketing

Oferim:
- salariu motivant;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social;
- oportunități de carieră;
- un job interesant;
- investiții în formarea, creșterea și dezvoltarea angajaților noștri;
- posibilitatea de a beneficia de reduceri la oricare din produsele comercializate de companie.

Responsabilitățile postului:
- calculul costurilor pentru implementarea activităților de marketing (pentru perioadele de pînă la desfășurarea activităților, în timpul desfășurării și după încheierea acestora);
- pregătirea evenimentelor locale și ofertelor speciale;
- întocmirea dărilor de seamă privind promoțiile și reducerile de sezon;
- lucrul cu designerii companiei;
- controlul modalităților de plasare a publicității;
- elaborarea de afișe, postări pe rețelele de socializare, bannere și alte materiale promoționale;
- administrarea conturilor companiei pe Facebook, Instagram, canalelor de YouTube și alte rețele de socializare.

Cerințe:
- studii superioare în marketing (constituie un avantaj);
- experiența anterioară de cel puțin 3 ani în domeniu;
- cunoștințe avansate de operare PC (buna cunoaștere a sistemului de operare Windows și a suitei de programe de birou MS Office);
- experiență în utilizarea programului de evidență contabilă 1C;
- abilități de comunicare, dorință și capacitate de a cunoaște lucruri noi;
- exprimare corectă (fluență în limbile română și rusă).