Angajăm:

Vânzător-Consultant OLSOM Chișinău

Cerințele:
• Învățământ superior (finalizat / incomplet tehnic);
• Energie și dinamism;
• Dezvoltarea abilităților de comunicare și convingere;
• Vorbire competentă, vorbire fluentă în engleză, rusă și română (vorbit, scris);
• Experiență în vânzări de cel puțin 1 an;
• Competență în MS Excel, Word, 1C (de dorit);
• Capacitatea de a vă deplasa pe teritoriul Moldovei sau în străinătate;
• Permis de conducere cat.B obligatoriu.

Atribuțiile:
• Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companie către clienți;
• Căutarea potențialilor clienți;
• Încheierea contractelor;
• Efectuarea operațiunilor de încărcare / descărcare (în cazuri speciale);
• Suport și dezvoltare a bazei de clienți existente.

Locația → OLSOM, str. M.Dragan 21

Ce vă oferim?
- Oportunitatea de a deveni parte a unei echipe prietenoase de profesioniști;
- Instruirea în principiile muncii;
- Pachet social complet;
- Salariu: salariu fix +% în funcție de realizarea planului;
- Participare la traininguri, seminare;
- Perspective pentru dezvoltarea profesională și creșterea salariilor.

Pentru mai multe informații despre companie, accesați site-ul web al companiei: http://olsom.md/

Rugăm candidații care îndeplinesc cerințele enumerate să-și trimită CV-ul la adresa de e-mail indicând poziția: igor.grecov@olsom.md  și / sau tkaranchuk@yahoo.com

Pentru mai multe informații sunați la nr.de telefon: +373 685 08 084 (Tatiana).