Compania “Blue Shark” ,
prezentă pe piața din Moldova cu brandul “Ocean Fish”
anunță selectarea cadrelor în bază de concurs, la funcția:

Vânzător consultant (str. Petricani 88/1)

Magazin OCEAN FISH (str. Petricani 88/1)

Responsabilități:

- Aprovizionarea corectă și eficientă a secției din magazin - fresh/afumate;
- Etichetarea corectă zilnică a articolelor și asigurarea expunerii lor conform regulilor și procedurilor de aranjare a mărfurilor;
- Cunoașterea în detalii a produselor din stoc;
- Plasarea comenzilor;
- Deservirea clienților conform standardelor;
- Mentinerea ordinii in depozit.

Cerințe:
- Să fii un bun organizator;
- Să comunici liber și deschis cu clienții noștri;
- Să cunoști limba română și limba rusă;
- Să fii o persoană dinamică, abilă, socială;
- Să cunoști calculatorul.

Noi oferim:
- Salariu motivant;
- Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără și prietenoasă;
- Traininguri la locul de muncă;
- Posibilitatea creșterii profesionale.

VEI AVEA PARTE DE:
• Pachet social acordat;
• Instruire gratuită;
• Salariul decent achitat la timp;
• Experiență;
• Mediu de lucru pozitiv.

Telefon: 060412020