O.C.N. „Easy Credit” S.R.L. cea mai reputativă organizație de creditare nebancară din Republica Moldova, anuntă concurs pentru angajare:

IT manager

Dacă ești un profesionist și dorești să devii un membru cu drepturi depline al unei Echipe de profesioniști adevărați – acum ai această șansă. Drept recompensă pentru munca efectuată va fi remunerarea adecvată.

Oferim:
⦁ Salariu atractiv și prime
⦁ Loc de muncă în oficiu modern din centrul capitalei
⦁ Echipă prietenoasă, relații bazate pe calitate și respect reciproc
⦁ Alte facilități

Cerințe de calificare:
⦁ Abilități de comunicare eficientă
⦁ Experiență în organizarea și gestionarea unei echipe de specialiști în domeniul IT
⦁ Experiență de programare, minim 5 ani
⦁ Cunoașterea limbii engleze la un nivel mediu spre avansat
⦁ Abilități de rezolvare eficientă a problemelor și orientarea spre rezultat
⦁ Onestitate, confidențialitate și loialitate
⦁ Disciplină

Responsabilități:
⦁ Gestionarea proiectelor curente în domeniul tehnologiilor informaționale
⦁ Conlucrarea cu echipe de IT din afara țării și cu companiile partenere locale
⦁ Dezvoltarea si gestionarea de sisteme informaționale noi

Aplică acum si trimite CV-ul la ruslan.turcanu@easycredit.md  cu specificarea IT manager.