We are looking for:

Operator la depozit

Responsabilităţi de bază:
• Alegerea rapidă și precisă a comenzilor distribuitorului;
• Respectarea procedurilor și sistemelor de lucru pentru a asigura exactitatea inventarului;
• Menținerea unui mediu de lucru sigur și ordonat. Respectarea ordinii generale a depozitului;
• Realizarea legăturii directe cu distribuitorii în procesarea comenzilor, servicii rapide / corecte;
• Completarea rafturilor de mărfuri /locului de preluare, atunci când este necesar pentru a evita perturbațiile în timpul perioadelor de ocupare;
• Respectarea regulilor FIFO pentru reaprovizionarea, alegerea și ambalarea coletelor;
• Monitorizarea livrarilor coletelor

Aptitudini:
• Cunoasterea limbilor: română, rusă și engleză (nivel mediu);
• Dorinta de a învăța și a crește pe plan profesional;
• Încrezător , cu bune abilități interpersonale;
• Comunicativ, energic și entuziast;
• Abilitatea de a face mai multe sarcini, dar focusat pe aspecte detaliate și importante;
• Flexibil și cooperativ;
• Abilitatea de a lucra sub presiune și cu schimbarea priorităților;
• Îndemânatic și capabil de a lucra rapid și cu acuratețe;

Experienţă:
• Experiență anterioară într-un depozit;
• Abilități PC de bază.

Beneficii:
• un loc sigur de munca
• salariu motivational
• pachet social
• asigurarea aditionala

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresele cristinale@herbalife.com , vioricar@herbalife.com