Compania  “VALDCONGRUP” S.R.L. angajează:

Diriginte de șantier (de la 15 000 MDL)

RESPONSABILITĂȚILE:

  • Revizuiește documentația tehnico-economică a proiectului și răspunde de aplicarea corectă a proiectului, în conformitate cu reglementările tehnice în vigoare
  • Este responsabil de securitatea pe santier
  • Intocmește graficul de execuție a lucrărilor, graficul de aprovizionare cu resurse material și resurse umane și răspunde de realizarea corectă, cantitativă și calitativă a lor.
  • Verifică lucrările efectuate de subcontractor
  • Tine evidenta materialelor, verifică calitatea produselor și servicilor livrate față de prevederile contactuale și realizeaza documentele conform programului de control al calitatii
  • Completează zilnic cartea constructiei
  • Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale și orice alta documentație cu caracter tehnic.

CERINȚE:

  • Studii medii speciale sau superioare finisate tehnice
  • Experiența în domeniu de minim 3 ani
  • Organizat și atent la detalii

AVANTAJE:

  • Echipă profesionistă, colectiv tânăr, atmosferă prietenoasă
  • Salariu de la 15 000 MDL
  • Pachet social deplin

Dacă te consideri potrivit acestui job, aplică aici sau direct prin email la adresa: valdcongrup@gmail.com