Echipa verde te motivează să te descoperi!

Operator call centru

Suntem o echipă care depunem maxim efort în permanență, pentru a oferi ceea mai plăcută experiență de shopping, clienților noștri, prin oferirea unei game largi de produse din categoriile cum ar fi: cărți, jucării, parfumuri, accesorii, cosmetice şi produse de îngrijire personală etc.

Responsabilitățile tale

  • preluarea și soluționarea apelurilor primite de la clienții companiei;
  • preluarea și soluționarea solicitărilor primite prin email, rețele de socializare etc;
  • respectarea procedurii și regulilor interne privind interacțiunea cu clienții companie;
  • comunicarea directă cu departamentele operaționale ale companiei și firma de curierat în vederea soluționarii problemelor clienților.

Ce așteptăm

  • cautăm persoane care vor să învețe și să dezvolte în cadrul companiei;
  • ne dorim sa fii ca noi, o fire prietenoasă, comunicativă, energică, cu gandire pozitivă;
  • orientare către client, abilități de conciliere și empatie;
  • rapiditate în acțiune, personalitate energică, eficientă și cu gîndire pozitivă;
  • spirit de echipă, colegialitate și implicare activă în acțiunile colective;
  • cunoștințe de utilizare a programului 1C ar prezenta avantaj.

Noi oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • posibilități reale de avansare;
  • pachet salarial complet;
  • team building-uri;
  • mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: anastasia.stanciu@elefant.ro   și noi vom avem grijă să îți oferim detaliile.

La interviu vor fi invitate doar persoanele pre-selectate în bază de CV.