Cel mai mare magazin online Rozetka.md recrutează:

Programator 1C

Ești în căutare de job? Îți place să programezi ore în șir și ai viteză în gândire? Cunoști mediul online și ecommerce? Atunci ești candidatul ideal pentru poziția de Programator 1C.

ROZETKA — cel mai mare magazin online din Ucraina și Moldova. De 15 ani îndeplinim de la dorințe mici la planurile mărețe a milioane de oameni.

Ne dezvoltăm și dăm oportunitate de dezvoltare. Căutăm oameni cu același spirit de dăruire, iar când îi găsim, nu-i mai lăsăm să plece. La ROZETKA te poți dezvolta împreună cu o echipă de profesioniști sau îți poți schimba specializarea, dacă ești curios/curioasă să încerci ceva nou. Poți experimenta continuu sau poți alege un domeniu, pe care să-l însușești până la rădăcini. Fiecare poate decide dacă vrea să evolueze pe verticală sau să efectueze zilnic munca preferată într-o companie stabilă. Acesta este locul unde poți activa întreaga viață, fără a avea senzația că stai pe loc.

Responsabilități:

  • Programarea în 1C Enterprise 8, conform cerințelor;
  • Asigurarea suportului pentru folosirea aplicațiilor.

Cerințe:

  • Experiență de muncă într-o poziție similară, minim 3 ani;
  • Orientare către rezultate și respectarea termenelor asumate;
  • Nivel fluent limba română/rusă.

Se oferă:

  • Oportunitate de a aduce rezultate în cea mai dinamică companie din țară;
  • Sarcini interesante care îți vor oferi posibilitatea de a dezvolta și descoperi potențialul;
  • Acces la o biblioteca variată de cărți;
  • Pachet salarial motivant corelat cu experiența;
  • Mediu de lucru într-un colectiv prietenos și profesionist.

Aplică acum! Trimite CV-ul tău la adresa de email suport@rozetka.md