Angajăm:

Operator salon de motociclete, accesorii și echipamente

Responsabilități:
1. recepționarea și gestionarea apelurilor telefonice (oferirea de informații privind produsele comercializate);
2. primirea și prelucrarea comenzilor (plasate pe rețelele de socializare, chatul jivosite, panoul de anunțuri online www.999.md);
3. gestionarea și actualizarea bazei de date cu clienți.

Cerințe:
1. cunoașterea foarte bună a limbilor română și rusă;
2. experiență și aptitudini necesare realizării vînzărilor prin telefon;
3. responsabilitate, perseverență și ambiție.

Oferim:
1. posibilitatea de a lucra la o companie grozavă specializată în vînzarea și întreținerea motocicletelor precum „YAMAHA”, „CF MOTO”, „BRP”, „BETA” și altele;
2. angajare oficială în cîmpul muncii/pachet social/salariul plătit la timp.

Dacă vrei să ne cunoști mai bine accesează: www.motoland.md

Expediază CV-ul cu specificarea postului pentru care aplici și link-ul la contul tău de pe o rețea de socializare la adresa electronică de mai jos.

Pentru mai multe detalii sună la numărul de telefon: 079 262 179.