Angajăm:

Copywriter salon de motociclete, accesorii și echipamente

Responsabilități:
1. scrierea articolelor, elaborarea sintezelor, pregătirea textelor pentru publicare pe rețelele de socializare;
2. traducerea textelor;
3. realizarea activității de copywriting, rewriting;
4. postarea informației despre produse (motociclete) pe pagina web.

Cerințe:
1. cunoașterea foarte bună a limbilor română și rusă;
2. exprimare corectă, capacitatea de a scrie texte pe subiecte diferite;
3. cunoștințe în utilizarea programelor de editare grafică (sunt binevenite).

Oferim:
1. posibilitatea de a lucra la o companie grozavă/angajare oficială în cîmpul muncii/pachet social/salariul plătit la timp;
2. oportunitatea de a scrie despre cele mai tari motociclete și nu despre lucruri banale și plictisitoare.

Dacă vrei să ne cunoști mai bine accesează: www.motoland.md

Expediază CV-ul cu specificarea postului pentru care aplici și link-ul la contul tău de pe o rețea de socializare la adresa electronică de mai jos.