Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE!

Te invităm să faci parte din echipa noastră Fantastic English!

Manager comunicare (salariu 10 000 -15 000 lei)

Cerințe:

  • Ești persoană Extroverta, Activă și Veselă
  • Ești o persoană integră/corectă
  • Ai atitudine pozitivă sau chiar fantastică în fiecare zi
  • Ești dispus să înveți și să te dezvolți profesional mult, chiar foarte mult
  • Vorbești și scrii în Română foarte bine, Rusă!
  • Ai abilități digitale bune

Responsabilități:

  • Vei consulta clienții potențiali, în scris pe Instagram, Facebook, Mail
  • Vei introduce datele obținute din cadrul discuției în calculator
  • Vei avea grijă de clienți :)
  • Vei primi apelurile de intrare
  • Vei face apeluri de ieșire, către clienții deja existenți

Ce oferim:

  • Salariu între 10 000-15 000 lei (salariu fix + bonusuri de performanță)
  • Oficiu modern localizat în centrul orașului
  • Șef bun și înțelegător!

Dacă simți că te potrivești cu poziția de mai sus, expediază CV-ul tău pe adresa hr@fantastic-english.md  și fii pe fază :)