”Profmet Grup” SRL (grupul de companii LIDER)

Producerea și furnizarea elementelor de fixare și a sculelor manuale

Avantajele noastre:

Încredere – mai mult de 15 ani pe piață

Lider pe piață – cca 10 mii de poziții de instrumente și sisteme de fixare

Dezvoltare – peste 170 locuri de muncă cu pachet social complet

www.lider.md, www.krepej.md

Технолог швейного производства/ Tehnolog-croitor

Мы предлагаем:

  • Мотивирующая заработная плата
  • Транспорт до рабочего места
  • Работа в стабильной компании

Обязанности:

  • Выполнение расчетов материальных и трудовых затрат, необхоимых для освоения новых видов продукции, технологии
  • Разработка технологий массового пошива
  • Расчет материалов и фурнитуры, контроль за расходом материалов, проверка качества материалов
  • Тестирование новых материалов
  • Контроль запуска моделей одежды на пошив
  • Ведение отчетности

Требования к кандидатам:

  • Опыт работы  в аналогичной должности
  • Образование желательно – высшее, средне-техническое
  • Знание языков – румынский, русский

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 079947888.
Compania oferă:
· Salariu motivant;
· Transport asigurat până la locul de muncă;
· Posibilitatea de a activa într-o companie prosperă.
Responsabilități:
· Executarea schițelor vestimentare;
· Ajustarea design-ului vestimentar și implementarea modificărilor pentru obținerea modelelor noi;
· Identificarea și selectarea stofei și furniturii necesare;
· Elaborarea specificațiilor tehnice finale pentru lansarea schițelor/ tiparelor spre cusut;
· Optimizarea și efectuarea calculelor în vederea asigurării evidenței materiei prime utilizate;
· Pregătirea documentație tehnice, normativelor și actelor de consum.

Cerințe față de candidat:
· Experiență relevantă într-un post similar;
· Studii superioare sau medii de specialitate;
· Cunoașterea limbilor română și rusă.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon: 079947888