Angajăm:

Inginer Sisteme Audio Video

Cerințe:
- studii superioare tehnice (acceptăm și studenți în ultimii ani de studii);
- cunoștințe în domeniul tehnologiilor informaționale, sistemelor audio și video;
- cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse;
- aptitudini organizatorice, abilități de lucru în echipă;
- responsabilitate, sociabilitate.

Responsabilități:
- elaborarea de soluții tehnice;
- planificarea lucrărilor;
- organizarea și supravegherea proceselor tehnice în vederea realizării proiectelor;
- întocmirea actelor de îndeplinire a lucrărilor;
- efectuarea lucrărilor de montare (în caz de necesitate).

Oferim:
- angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- salariul mărimea inițială a căruia va fi stabilită în funcție de rezultatele interviului susținut;
- oportunități de formare profesională;
- condiții confortabile de muncă într-un birou din centrul capitalei.

Program de lucru: 09:00-18:00 (luni-vineri).

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@avpro.md