”Prologistic-Com” anunță vacantă poziția de:

Specialist Marketing

Responsabilități principale:
- Implementarea planurilor de marketing aprobate în cadrul companiei.
- Implementarea campaniilor publicitare și monitorizarea eficienței promovării;
- Crearea conținutului interesant și original pentru grupurile țintă de clienți și canalele de comunicare (Facebook, Instagram, Telegram, site-ul companiei);
- Promovarea companiei și produselor companiei, pe offline (evenimente, expoziții, tîrguri).

Cerințe:
- Studii superioare, profil marketing.
- Experienta în lucru cel puțin 1 an.
- Cunoașterea limbilor română și rusă
- Cunoașterea platformelor online: Facebook, Instagram, Google Ads etc.
- Cunoașterea de bază a Adobe Photoshop.
- Gândire analitică, spirit organizatoric și abilități de copywriting;

Noi îți oferim:
- Lucru într-o echipă interesantă;
- Suport pe toată durata activității;
- Salariu competitiv.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: hr@prologistic-com.md