Ești persoană creativă? Cunoști Photoshop și Corel Draw?

Atunci te invităm să aplici pentru poziția de:

Specialist Marketing

Responsabilitățile:
1. Administrează site-ul oficial www.karcher.md  și actualizează constant datele de pe website.
2. Promovează brand-ul prin intermediul rețelelor de socializare (Facebook și Instagram);
3. Actualizează informațiile expuse despre companie în contul Google My Business;
4. Promovează canalul de Youtube;
5. Analizează ofertele parvenite în domeniul de marketing;
6. Creează machete în corespundere cu Brandbook-ul companie, prin intermediul programelor de grafică și design (Corel Draw / Adobe Photoshop) și efectuează tiparul și postarea ulterioară pe rețelele de socializare și website;
7. Planifică campaniile de PR în regim online, organizează evenimentele solemne și oficiale;
8. Monitorizează amenajarea corectă a punctelor de vânzare în ceea ce privește proiectarea publicitară ( interior și  exterior) etc.

Care sunt cerințele noastre?
• Experiență în domeniul marketing reprezintă un avantaj;
• Vorbire fluentă (rusa / româna, engleza cel puțin nivelul B1);
• Cunoaștere programelor de grafică și design (Photoshop și CorelDRAW este obligatorie, altele reprezintă un avantaj);
• Cunoștințe generale despre tipurile de reclamă și metodele de promovare;
• Abilitate de compunere a textelor comerciale în limbile română și rusă;
• Sociabilitate, rezistență la stres, flexibilitate;
• Cunoștințe elementare în programul 1C sunt binevenite.
Locația→ str. B.Voievod, 7, or. Chișinău

Ce vă oferim?
• Oportunitatea de a deveni parte a unei echipe prietenoase de profesioniști;
• Instruirea în principiile muncii;
• Pachet social complet;
• Salariu: salariu stabil;
• Participare la traininguri, seminare;
• Lunch-card (Card alimentar);
• Perspective pentru dezvoltarea profesională și creșterea salariului.
Pentru mai multe informații despre companie, accesați site-ul web al companiei: www.karcher.md

*Candidații care corespund criteriilor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu menționare poziției pentru care candidați pe adresa electronică indicată până în data de 31 decembrie 2020.