McDonald’s Moldova recruteaza:

Tehnician în exploatarea și deservirea restaurantului

Atribuțiile Funcției:
⦁ Controlul și montorizarea sistemelor inginerești (apă-canalizare, încălzire, climatizare, ventilare, electricitate, gaz) a restaurantelor;
⦁ Îndeplinirea lucrărilor de reparație/mentenanță corect și în termeni rezonabili;
⦁ Îndeplinirea lucrărilor de mentenanță/reparație a rețelelor inginerești interioare și exterioare, conform graficelor și calendarelor prestabilite;
⦁ Execuția lucrărilor de mentenanță/reparație a echipamentelor, a clădirii și a încăperilor interioare

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT
⦁ Studii tehnice sau superioare;
⦁ Atestare la lucrul cu instalațiile electrice – se consideră un avantaj
⦁ Atestare pentru lucrul cu instalațiile de încălzire - se consideră un avantaj
⦁ Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator experimentat
⦁ Posibilitatea de a lucra în grafic flexibil, inclusiv pe timp de noapte
⦁ Abilitați de comunicare și de muncă în regim limitat de timp