Angajăm:

Montatori a mobilei de bucătărie

Cerințe

- Experiență în montarea mobilei;
- cunostințe în citirea desenului tehnic;
- Pașaport Român,
- disponibil pentru deplasări peste hotarele RM;
- persoană responsabilă.

Descrierea jobului
- montarea mobilei de bucătărie
- disponibil de deplasare în RO

BENEFICII:
- oportunitate de angajare într-o companie stabilă;
- mediu de lucru modern;
- salariu în dependență de calificare, calitatea și volumul lucrărilor efectuate;
- dezvoltare pe plan professional în cadrul unei echipe de specialiști cu experiență.

Vino să ne cunoști!

Ne vezi pe pagina de facebook și instagram.

Descrierea companiei

Compania Bismobil Kitchen, proiectează și produce mobilă de bucătărie, individual fiecărui client. De curând suntem și în România, unde extindem activiatea. Cu o structură de 120 personal în toate departamentele, suntem pregătiți să instruim și să ne implicăm în dezvoltarea celor ce doresc să activeze în domeniul mobilei corp. Atelierele de producere au condiții moderne de lucru, sunt dotate cu cantină, vestiare, duș. Sunt echipe de specialiști energici și cu încredere în produsul ce îl oferim!