Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Specialist resurse umane (domeniu de producție, or. Ungheni)

Despre companie:

Companie internațională, fondată în 1998, care se ocupă cu producția de materiale de construcții, materiale termoizolante din spumă de polistiren și decorative pe bază de polimeri.

Descrierea job-ului:

Specialistul în resurse umane se va ocupa de selecția, recrutarea și administrarea personalului pentru buna funcționare a companiei.

Responsabilități:
• Identificarea nevoilor de recrutare în domeniile de producție, depozit și birou;
• Derularea întregului proces de recrutare și management al personalului în conformitate cu legislația Republicii Moldova (recrutare, concediu, deplasări, etc.);
• Ducerea evidenței personalului în sistemul 1C;
• Comunicarea cu managerul HR și adaptarea politicilor HR trimise de către companie la politicile HR specifice legislației Republicii Moldova.

Cerințe:
• Studii superioare finalizate și experiență în domeniul de resurse umane (minim 3 ani);
• Experiență în domeniul de producție constituie un avantaj;
• Experiență de lucru în sistemul 1C;
• Cunoștințe în Microsoft Office;
• Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
• Persoană sociabilă, responsabilă și atentă.

Oferta companiei:
• Loc de muncă într-o companie cu renume mondial;
• Grafic de lucru stabil;
• Salariu motivant.

Cei interesați pot transmite CV-ul la adresa de email: pp50@search4staff.com
Telefon de contact : 068 503 560

În CV indicați codul postului vacant: SRU

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.