HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său,companie de microcreditare, este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Manager producere

Descrierea jobului:

Companie internațională cu capital din Marea Britanie. În Republica Moldova produc încălțăminte pentru dans, în special balet. Numărul de angajați este de 15 persoane, dar cu potențial de creștere. Locul de activitate – or. Strășeni.

Responsabilități:

  • Organizarea și controlul tuturor proceselor de la producere;
  • Asigurarea respectării normelor tehnologice existente;
  • Elaborarea tehnologiilor noi în procesul de producere;
  • Asigură folosirea completă a capacității de producție;
  • Asigură controlul calității lucrărilor și produselor executate;
  • Instruirea și organizarea personalului din subordine.

Candidatul ideal

  • Este nevoie de o persoană rezistentă la stres și cu experiență în domeniul de producere, cu cunoașterea obligatorie a limbii engleze.
  • Salariul este negociabil, conform așteptărilor candidaților.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv90@search4staff.com
Telefon de contact: 060 102 909

În CV indicați codul postului vacant: PM

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.