Angajam:

Junior Marketing Manager

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii companiei si respectarea brand equity.
- Sustinerea echipei de marketing in organizarea de evenimente.
- Sustinerea realizarii continutului si productiei materialelor de suport (prezentari, materiale de promovare).
- Editarea si asigurarea difuzarii materialelor de promovare (copywrite, verificarea textelor/ traducerilor).
- Sustinerea echipei de marketing in realizarea si coordonarea proiectelor de promovare si B2C, content video.

Cerințe:
- Studii în proces sau finalizate la specialitatea Marketing.
- Cunoasterea limbilor romina, engleza, rusa.
- Utilizator avansat al calculatorului ( pachetul office + baza photoshop).
- Abilități de comunicarea verbală și scrisă în română, rusă și engleză nivel mediu sau avansat.
- Cunoașterea programelor de editare.
- Abilități creative și de lucru în echipă.

Noi iti oferim:
- Lucru într-o echipă interesantă.
- Suport pe toată durata activității.
- Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Daca te regasesti in cele relatate mai sus, trimite CV la adresa de e-mail: azglobalhr@gmail.com  sau apeleaza la nr. +37369940150.