Compania „PROPAC”anunță concurs de selectare a candidaților pentru postul de:

Manager Vînzări

Bună!

Descrierea formală a acestui post o găsești mai jos. Dar pînă atunci hai să-ți facem o scurtă prezentare a companiei noastre.

„PROPAC” este prima întreprindere de pe piața autohtonă specializată în vînzarea materialelor și utilajelor de ambalare. Avem o experiență de peste 15 ani de colaborare cu întreprinderile mari de producție din țară precum „Bucuria”, „Colibri” și multe altele. Dacă cumperi un produs fabricat la noi te-ai putea convinge că cel mai probabil la ambalarea acestuia au fost folosite utilajele și materialele oferite de compania noastră. Iar acum chiar tu poți pune umărul la dezvoltarea ei.

Compania „PROPAC” anunță concurs de selectare a candidaților pentru postul de manager de vînzări.

Responsabilități:
- oferirea de asistență clienților permanenți;
- dezvoltarea portofoliului de clienți;
- urmărirea datoriei debitoare a clienților;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă.

Cerințe față de candidat:
- experiență de cel puțin 1 an în vînzări (experiența acumulată în cadrul întreprinderilor de producție și de comercializare a materialelor de construcție constituie un avantaj);
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- cunoștințe avansate de operare PC și o bună stăpînire a suitei de programe de birou Microsoft Office;
- experiență în utilizarea programului de contabilitate 1C;
- deținerea permisului de conducere categoria „B”;
- deținerea unui automobil personal;
- capacitatea de a îndeplini simultan mai multe sarcini, rezistență la stres, responsabilitate.

Oferim:
- posibilitatea de a munci într-un birou modern și confortabil;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social;
- salariu motivant;
- oportunități de carieră.

Program de lucru: 8:30-17:30 (de luni pînă vineri).

Expediază CV-ul la adresa electronică: head.sales.propac@gmail.com  cu specificarea „Manager vînzări”.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu.