Compania ArtGranit este în căutare unui coleg în Departmentul Vînzări:

Manager Vinzari

Responsabilități principale:

  • Îndeplinirea planurilor de vînzari și încasări, precum și a obiectivelor de dezvoltare strategică a companiei;
  • Gestionarea bazei existente de clienți;
  • Contractarea și largirea bazei existente de clienți;
  • Crearea ofertelor relevante pentru clienți;
  • Consultanță privind produsele noi, disponibilitatea liniilor de sortiment;
  • Supervizarea procesului de producere, încasare a banilor și de livrare a produselor;
  • Introducerea datelor în sistemul de monitorizare pus la dispoziție;
  • Întocmirea rapoartelor zilnice/săptămînale/lunare privind rezultatele înregistrate.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare în domeniu (management, economie, marketing) – v-a constitui un avantaj;
  • Experiență într-o poziție similar v-a constitui un avantaj;
  • Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă, engleză-un avantaj;
  • Cunoștințe avansate PC;
  • Cunoașterea tehnicilor de vînzare;
  • Cunoștinte în domeniul de tranzacții comerciale B2B;
  • Abilități de comunicare, negociere și convingere;
  • Gîndire analitico-strategică în domeniul vînzărilor;
  • Calități personale: Sociabilitate, creativitate, punctualitate, flexibilitate, spirit de inițiativă, spirit de echipă.

Condiții de muncă:

  • Pachet social deplin;
  • Un post de munca cu salariu competitiv, constituit din salariu de bază+procente de vînzări;
  • Program de lucru 5 zile/saptamina (9:00 – 18:00);
  • Locul de muncă este situat, în centru orașului Chișinău, pe adresa Grigore Vieru 19;
  • Posibilitate de a te afirma și dezvolta profesional;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică:  elena.dragan@artgranit.md  ; 069000527

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.