„Azart Outlet”, rețea de magazine ce propune o gamă variată de articole vestimentare de la cele mai renumite branduri internaționale, anunță concurs la postul vacant de:

Director marketing

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • Salariu competitiv
  • Oficiu in centrul orașului
  • Regim de lucru: luni-vineri, 9.00-18.00

Cerințe:

  • Studii superioare in domeniul marketingului
  • Experiență de lucru in domeniul respectiv nu mai puțin de 3 ani
  • Excelentă posedare a limbilor română, rusă
  • Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj
  • Utilizator increzut PC

Responsabilitățile de bază:

  • Promovarea imaginii companiei
  • Studiul pieței și al concurenței
  • Coordonarea procesului de marketing în zonele  din jurisdicție (planul de Marketing, PR și Branding, controlul acțiunilor de postare și de promovare, analiza fișelor de raportare și de indicatori de marketing)
  • Menținerea standardelor de comunicare și de marketing  în punctele de vânzare și în companie.
  • Alte sarcini după caz

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr.azartoutlet@gmail.com
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522
Vă puteți apropia: Chișinău, str. Aleea Gării, 1.