Angajăm:

Specialist Social Media

Responsabilitati:

  • Mentinerea vizibilitatii brandului prin diferite campanii si evenimente;
  • Scrierea, editarea si corectarea textelor din materialele promotionale, ilustratii etc.;
  • Comanda materialelor promotionale si coordonarea efectuarii acestora;
  • Plasarea si monitorizarea blocurilor de publicitate pe retele sociale;
  • Cresterea vizibilitatii continutului social al companiei;

Cerinte:

  • Studii superioare de profil (Marketing, Relatii Publice etc);
  • Creativitate initiativa si dinamism (capacitatea de a genera idei productive noi);
  • Buna cunoaştere a instrumentelor MS Office(Word, Excel, Power Point), Corel Draw, Photoshop, social media;
  • Limba romana nivel avansat – obligatoriu (scris si vorbit)

Noi oferim:

  • Salariu motivant cu perspectiva de creștere și bonusuri pentru performanta;
  • Lucru intr-un colectiv tanar, ambitios si profesionist;
  • Angajare oficiala, pachet social complet;
  • Program de lucru: 5 zile pe saptamina sau part-time;
  • Libertate de creaţie şi perspectivă în dezvoltare profesională.

Compania Pangeea este în curs de dezvoltare și este în căutarea persoanelor pasionate, ambițioase, pragmatice și sociabile care vor deveni colegii noștri și vor avea un rol cheie în echipa noastră.