Merchandiser Manager

Cerințe:
- Responsabil, organizat, punctual, atent la detalii;
- Cunoașterea metodelor de aranjare a mărfurilor în spațiul de vînzare (constituie un avantaj);
- Experiență într-o poziție similară;
- Cunostințe de operare calculator (Word, Excel, Power Point);
- Cunoașterea limbilor rusă și română, engleza va constitui un avantaj;
- Studii superioare, preferabil, de profil marketing sau vanzari.
- Automobil propriu și permis de conducere categoria B va constitui un avantaj.

RESPONSABILITĂȚI:
- aranjarea sortimentului de mărfuri în conformitate cu standardele de merchandising, plasarea și actualizarea materialelor publicitare și a echipamentelor pentru producția publicitară;
- realizarea rotației mărfurilor la raft;
- informarea supervizorului și a reprezentantului comercial responsabil cu privire la cantitatea insuficientă a mărfurilor;
- informarea supervizorului și a reprezentantului comercial responsabil cu privire la reclamațiile în privința cantității și calității mărfurilor livrate conform contractului de livrare;
- colectarea informației de marketing (la solicitarea companiei).
- monitorizarea pieții, cunoașterea concurenței.

CONDIȚII:
- loc de muncă în cadrul unei companii stabile;
- pachet social complet;
- instruire în domeniul competențelor profesionale;
- salariu plătit cu regularitate.

Oferim:
- Angajare oficială
- Salariu motivant
- Asigurarea cu telefon de serviciu;
- Posibilități de instruire și dezvoltare profesională;
- Oficiu în centrul orașului;
- Lucru într-o echipă prietenoasă și dinamică.

Așteptăm CV-urile dvs la adresa marketing@dmlink.md   cu indicarea pozitiei "Merchandiser manager"