Compania ArtGranit este în căutare unui coleg în Departamentul Financiar:

Contabil Șef

Responsabilități:
- Gestionarea echipei din subordine (5 contabili);

- Ținerea evidenței contabile și fiscale;
- Evidența operațiunilor economice ale companiei în următoarele domenii: servicii, vînzări cu amănuntul, activitatea de producere;
- Întocmirea și prezentarea dărilor de seamă contabile, fiscale și statistice:

Cerinţe obligatorii faţă de candidat:
- Studii superioare economice;
- Experiență de muncă minim 2 ani în functia de contabil-sef;
- Experiență în contabilitatea unei companii de producție și comerț constituie un avanataj;
- Cunoașterea legislației în domeniul contabilității;
- Cunoaşterea perfectă a limbilor română și rusă;
- Abilități excelente de operare PC ( MS Office: Word, Excel, 1:C);
- Responsabilitate și atenție la detalii;
- Spirit analitic şi capacitate de organizare și gestionare a unei echipe;
- Onestitate, corectitudine.

Condiții de muncă:
  • Pachet social deplin;
  • Program de lucru 5 zile/saptamina (9:00 – 18:00);
  • Salariu negociabil în urma interviului;
  • Locul de muncă este situat, în centru orașului Chișinău, pe adresa Grigore Vieru 19;
Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică:  elena.dragan@artgranit.md  ; 069000527

*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.