Tekwill Academy Kids este un Centru Educațional pentru copii și adolescenți, performant, care are ca scop dezvoltarea activităților în domeniul Tehnologiile Informaționale.

Customer Care/Manager Relații cu Clienții

Care vor fi principalele atribuții:

  • Menținerea relației cu clienții pe termen lung, prin acordarea de suport și consiliere în utilizarea programelor Tekwill Academy Kids, urmărirea contractelor, etc;
  • Recepționarea apelurilor și mesajelor, gestionarea solicitărilor;
  • Urmărirea încasărilor şi realizarea acţiunilor de recuperare a creanţelor în limitele şi în condiţiile stabilite de conducerea societăţii şi realizarea de propuneri care să vizeze îmbunătăţirea relaţiilor cu clienţii;
  • Procesarea feedback-ului în raport cu calitatea serviciilor prestate.

Cerințe:

  • bune capacități de organizare și comunicare;
  • excelente abilități de mediere și negociere;
  • excelente abilități de vânzare;
  • atitudine proactivă;
  • inițiativă și spirit organizatoric;
  • orientat către munca în echipă.

Plăți și beneficii:

  • un mediu de lucru profesionist și modern;
  • echipă tânără și entusiastă;
  • oportunități reale de dezvoltare profesională.

CV-ul și scrisoarea de intenție le aștept la adresa de E-mail bircaludmila@yahoo.com