Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Office Manager (international company)

Atribuții de bază:
- Administrarea oficiului;
- Monitorizarea achizițiilor;
- Asistență în SSM, medicina ocupațională;
- Asistență în cadrul selectării și angajării personalului;
- Evidența contractelor si a documentelor interne;
- Asistenta la implementarea proiectelor in cadrul companiei;
- Organizarea și evidența deplasarilor de serviciu (inclusiv în Italia).

Cerințe:
- Studii superioare;
- Cunoașterea limbii italiene nivel minim B1;
- Cunoasterea PC (Word, Excel, Powerpoint, etc);
- Abilități de comunicare, lucru în echipă, organizare eficientă a timpului.

Compania oferă:
- Cursuri gratuite de limbă italiană;
- Pachet social deplin, bonusuri de performanță și beneficii suplimentare.

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa:
vb40@search4staff.com , indicînd codul poziției: OMVB.
Numărul de contact: +373 60 522 274.
Mai multe oferte: www.search4staff.com
Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.