Сompanie ambițioasă, internațională, în continuă dezvoltare - furnizor de echipamente medicale și suplimente alimentare angajează:

Operator Internet magazin/Asistență clienți

Responsabilități

  • Asistența clienților și oferirea de informații detaliate despre produsele marcilor internaționale disponibile în stocul magazinului.
  • Consultanța clienților în mediul online, inclusiv pe rețelele de socializare și la telefon referitor la produsele comercializate.
  • Completarea cartelelor produselor disponibile în magazinul online. Ducerea evidenței stocurilor disponibile.
  • Efectuarea activităților de vânzare, inclusiv negocierea prețului de vânzare și a reducerilor.
  • Revizuirea progreselor vânzărilor și completarea rapoartelor lunare.
  • Elaborarea planurilor specifice de identificare a potențialilor clienți și de creștere a veniturilor.
  • Pregătirea propunerilor, negocierea și elaborarea noilor contracte de clienți, precum și administrarea contractelor în conformitate cu politicile companiei și cerințele legale.
  • Efectuarea altor sarcini relevante, așa cum sunt atribuite.

Calificări necesare

  • Studii universitare în domeniu sau conexe.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă obligatoriu.
  • Experiența în vânzări și analiză financiară este considerat un avantaj.
  • Abilități puternice de comunicare scrisă și orală, precum și capacitatea de a comunica eficient, de a asculta clienții și de a oferi soluții adecvate,
  • Capacitatea de a lucra independent și eficient, în timp ce lucrează, de asemenea, într-un mediu de echipă.
  • Abilitatea de a gestiona și prioritiza mai multe proiecte și sarcini.
  • Cunoștințe de lucru în Office (inclusiv Outlook, Word, Excel și PowerPoint).
  • Oportunități de dezvoltare
  • Pachet salarial complet asigurat,
  • Quantumul salariului fix + bonusuri pentru performanță.
  • Mediu confortabil de muncă,
  • Traininguri din domeniu interne și externe desfășurate.
  • Posibilitatea de dezvoltare și creștere profesională.
Tipul poziției: Full Time

CV vor fi însoțite de o scrisoare de motivare și expediate la info@frei.md

Vor fi contactați candidații ce vor trece în etapa interviului.