Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Consultant vânzări (vestimentație)

Despre companie:
Brand de top în Moldova, specializat în arta vestimentară de lux.

Responsabilități:
• Recepționarea, consultarea și informarea clienților despre stocurile de articole disponibile;
• Aranjarea estetică a manechinelor, a mărfii pe rafturi după logica de comercializare;
• Ducerea evidenței clienților, numerarului și lucrul cu CRM;
• Crearea de rapoarte și comunicarea cu superiorii zilnic;
• Preluarea și monitorizarea comenzilor clienților;
• Executarea planului de vânzări;
• Menținerea ordinii în showroom.

Cerințe:
• Studii superioare;
• Experiență în vânzări (B2C);
• Experiență în domeniu fashion sau vânzări în domeniul vestimentar – constituie un avantaj;
• Abilități de comunicare (în limbile română, rusă și engleză);
• Atitudine pozitivă și proactivă;
• Persoană convingătoare și manierată.

Oferta companiei:
• Posibilitate de avansare profesională;
• Un mediu de lucru plăcut și agreabil;
• Echipă tânără, prietenoasă și dinamică;

• Grafic de lucru 11:00-20:00;
• Salariu motivant.

Cei interesați pot transmite CV-ul la adresa de email: pp50@search4staff.com
Telefon de contact : 068 503 560

În CV indicați codul postului vacant: CS
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.