Angajăm:

Contabil - Casier

Cerințele postului:
·         Studii superioare
·         Experiență: minim 1 an (operațiuni de casă) sau fără experiență pentru candidații cu studii în contabilitate (este un post perfect de start în carieră pentru tinerii absolvenți în domeniul contabilității);
·         Caracteristici și aptitudini: perseverență, atitudine loială, disciplină;
·         Cunoștințe de limbă română și rusă;
·         Abilități de operare PC și de utilizare a programului 1C.

Sarcini și responsabilități principale ale postului:
·         Efectuarea operațiunilor de casă;
·         Deservirea amabilă și rapidă a clienților;
·         Pregătirea informațiilor pentru prezentare contabilului-șef.
Condiții de muncă:

  • Program de muncă redus;
  • Pachet social deplin;
  • Salariu motivant;
  • Colectiv tînăr, amabil și sociabil.

Daca sunteți interesați de oferta noastră și corespundeți profilului pe care îl cautam, așteptam CV-ul (cu poza) pe e-mail steel.group.md@gmail.com   , indicați postul la care pretindeti in tema scrisorii.

Doar candidații selectați, vor fi sunați in vederea unui interviu.