Ești în căutarea unui Job? Avem un post vacant special pentru TINE!

Te invităm să faci parte din echipa noastră Fantastic English!

Manager Vânzări (15 000 lei)

Cerințe:

  • Să deții abilități foarte bune de comuncicare și negociere
  • Să cunoști fluent limbile română și rusă
  • Să ai o gândire deschisă spre noi oportunități
  • Să fii orientat spre rezultat
  • Să fii energic, pozitiv și extrovert :)

Responsabilități:

  • Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți
  • Consultarea clienților referitor la serviciile companiei
  • Prezentarea și promovarea serviciilor companiei
  • Participarea la negocieri și semnarea contractelor
  • Efectuarea apelurilor și urmărirea realizării planului de vânzări

Oferta noastră:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță
  • Oficiul modern în centrul orașului
  • Sef bun și înțelegător
  • Colegi tineri, prietenoși și atmosferă fantastică de lucru :)

Ești gata de noi provocări?
Atunci aplică cu încrecere!

Expediază CV-ul tău pe adresa de email: hr@fantastic-english.md  și fii pe fază :)