IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Maistru în secția îmbuteliere/ Мастер цеха розлива

Responsabilități:
⦁ Recepționează zilnic materiale de la depozit și asigură predarea producției finite la depozitul de producție finită;
⦁ Evidența zilnică și lunară a stocurilor de materiale în secție;
⦁ Asigură controlul sistematic de îndeplinire a normelor de producere cu evidența strictă a pierderilor de materiale folosite la liniile tehnologice;
⦁ Efectuează tranzacții în sistemul de evidență SAP legate de fluxul de materiale utilizate la îmbuteliere și de transferul producției finite la depozit.
⦁ Pregătește rapoarte lunare și documente de confirmare privind activitatea secției de îmbuteliere

Cerinţe faţă de candidat/ă:
⦁ Studii în domeniul tehnic sau economic;
⦁ O bună cunoaștere ale instrumentelor Microsoft Office (excel);
⦁ Cunoașterea sistemului de evidență SAP (constituie un avantaj);
⦁ Posedarea limbilor română, rusă (engleză constituie un avantaj);
⦁ Sociabil/ă, dorința de a învăța;
⦁ Calități de lider

Oferim:
⦁ Salariu competitiv;
⦁ Asigurare medicală corporativă;
⦁ Telefon mobil;
⦁ Prînz asigurat de companie;
⦁ Bonusuri lunare/anuale;
⦁ Locul de muncă unde vă ve-ți simți apreciat și respectat;
⦁ Acces gratuit în sala de sport a companiei etc.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Telefon de contact 022 885 219; 068 499 864