Angajăm:

Inginer Proiectant

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Oficiu modern, colectiv tânăr și o atmosferă plăcută de lucru;

Responsabilități principale:

  • Realizarea notelor de calcul și desenelor de execuție, planuri de detaliu;
  • Proiectarea confecțiilor (mese, confectii nestandarte etc.) la  cerința clienților;
  • Gestionarea şi dezvoltarea portofoliul a produselor;
  • Conducerea și coordonarea proceselor tehnologice  ale materialelor şi produselor din Inox.

Cerințele companiei:

  • Studii superioare în domeniul ingineriei constructoare de mașini;
  • Cunoasterea proiectarii asistată de calculator în AutoCAD 2016-2019, Solidworks 2016-2019
  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Experiența în domeniu  (avantaj);
  • Caracteristici și aptitudini: responsabilitate , fire dinamică și pozitivă.

Если Вы ответственная, амбициозная, креативная, организованная личность и хотите развиваться в рамках преспективной компании, то просим Вас отправить резюме по электронному адресу: steel.group.md@gmail.com