Angajăm:

Inginer - Șef Secție Producție

Responsabilitățile:

  • coordoneaza, îndruma, controleaza si raspunde de întreaga activitate din cadrul sectiei producere;
  • repartizeaza personalul din subordine pe locuri de munca si schimburi, conform  necesitatilor realizarii producerii, folosirii optime a capacitatilor de productie;
  • raspunde de încarcarea cu atributii, a întregului personal din subordine;
  • urmareste produsele finite din punct de vedere cantitativ si calitativ;
  • monitorizarea produselor finite conform comenzilor primite de la client pentru fiecare schimb;
  • respectarea regulilor de protecţie a muncii în procesul producerii;
  • întocmirea documentelor specifice;
  • promovarea tehnologiilor noi;
  • analiza si imbunatatirea proceselor din producţie.

Cerinţe/Profil:

  • Studii superioare tehnice;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă;
  • Cunoştinşe operare PC;
  • Abilităţi de comunicare;
  • Persoană proactivă, responsabilă, dinamică.

Oferim:

  • Salariu atractiv, achitat la timp;
  • Posibilitate de creștere profesională și salarială ;
  • Pachet social complet;
  • Grafic de muncă stabil;
  • Telefon corporativ;

Daca sunteți interesați de oferta noastră și corespundeți profilului pe care îl cautam, așteptam CV-ul (cu poza) pe e-mail steel.group.md@gmail.com  indicați postul la care pretindeti in tema scrisorii.

Doar candidații selectați, vor fi sunați in vederea unui interviu.